artı teknik adana bilgisayar tamiri

Hakkımızda

Sektörde 15. Yılını geride bırakan Artı Teknik Servis, alanında uzman kadrosu ve aldığınız hizmetin sonrasında da sürdürülen çözüm odaklı iletişim anlayışıyla öncü konumda bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sektörün en büyük eksikliklerinden biri olan servis sonrası garanti ve teknik destek sorununu ortadan kaldırmakta ve büyük bir titizlikle bu yönde hizmet almanızı da garanti altına almaktadır.

TEKNİK SORUNLAR

Dizüstü bilgisayar ve akıllı cihazlarınızda yaşadığınız teknik sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Garantili teknik servis hizmetimizi en güvenilir, en hızlı ve en ekonomik şekilde sunuyoruz.

KESİN ÇÖZÜM

Tecrübeli teknik servis ekibimiz cihazını ayrıntılı bir şekilde inceler. Ardından teknik işlemler gerçekleştirilerek cihazınız eski günlerine kavuşur. Bunun için Artı Teknik Servis merkezine uğramanız yeterli.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Hizmet anlayışımız güleryüz üzerine kuruludur. Sizleri memnun eden servis anlayışımız ile hizmet sonrası mutlu müşteri şeklinde ayrılmanızı amaçlıyoruz.